تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1520 تاریخ : 1390/05/15-00:00:00
,10,
اقبال دوربین های دیجیتالی عکاسی در میان کاربران خانگی

اقبال دوربین های دیجیتالی عکاسی در میان کاربران خانگی

: فروشندگان دوربین های دیجیتالی از استقبال کاربران خانگی از انواع دوربین های کامپکت با برندهای گوناگون در سطح بازار خبر دادند.

به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت :  آمارهای موجود در بازار دوربین های دیجیتال نشان می دهد که انواع دوربین های دیجیتالی روز به روز در میان ایرانی ها طرفداران بیشتری پیدا می کند. از سوی دیگر قرار داشتن در فصل تابستان و شروع سفرهای تابستانی، بازار بیشتر کالاها ازجمله بازار دوربین های دیجیتالی کامپکت را بیش از گذشته پررونق کرده است. هم اکنون دوربین های دیجیتال مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به ضبط و ذخیره سازی وقایع قرار گرفته و از سوی دیگر کاهش قدرت خرید مردم باعث شده است که به سمت دوربین هایی روی آورند که از بهای مناسب و از امکانات بالایی برخوردار باشد به همین دلیل بازار دوربین های کامپکت داغ تر از سایر مدل ها در بازار است. در همین حال نیز برندهای بزرگ تولیدکننده این کالای دیجیتالی برای رضایت خاطر مشتریان و همچنین دریافت سهم بیشتری از بازار به عرضه انواع دوربین های خانگی یا کامپکت، با قیمت های مختلف پرداخته اند.
IXUارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران