در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519053 تاریخ : 1399/06/17-10:23:37
,5,22,
151 پروژه گازرسانی در کرمانشاه کلید خورد

151 پروژه گازرسانی در کرمانشاه کلید خورد

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 151 روستا و واحد صنعتی در استان کرمانشاه با حضور وزیر نفت به صورت ویدئو کنفرانس کلید خورد.

به گزارش بانک و صنعت، آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 151 روستا و واحد صنعتی در استان کرمانشاه با حضور «بیژن زنگنه» وزیر نفت و «حسن منتظرتربتی» معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و مدیران شرکت گاز استان کرمانشاه به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

به گزارش ایرنا، استان کرمانشاه در 7 سال گذشته شاهد رونق گازرسانی بوده است. این استان به دلیل صعب العبور بودن برخی مناطق تا سال 92 تنها 23 درصد روستاهایش به شبکه گاز متصل بود.

با این حال در طول دولت تدبیر و امید و با توجه ویژه وزارت نفت، رشدی 603 درصدی در گازرسانی روستایی استان کرمانشاه محقق شد و تعداد روستاهای گازرسانی شده از 209 روستا به 1552 روستا افزایش پیدا کرد.

با توجه به این رشد، در حال حاضر 77 درصد از روستاهای استان کرمانشاه به شبکه گاز متصل هستند که این موضوع علاوه بر کاهش مصرف سخت مایع، امکان حفاظت از محیط زیست و جنگل های بلوط آن منطقه را فراهم آورده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران