تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1502 تاریخ : 1390/05/12-00:00:00
,8,
بیمه البرز 26 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

بیمه البرز 26 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

:بیمه البرز بابت سقوط یکی از بالگردهای سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر مبلغ 26 میلیارد و 100 میلیون ریال به این سازمان خسارت پرداخت کرد .

 به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،تنها کمتر از یک ماه پس از اعلام خسارت سقوط بالگرد مذکور ، بیمه البرز به طور علی الحساب مبلغ 10 میلیارد ریال خسارت به سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر پرداخت کرد و سپس با تکمیل اسناد و مدارک کارشناسی، مابقی خسارت نیز به مبلغ 16 میلیارد و 100 میلیون ریال طی یک چک دیگر به سازمان مذکور پرداخت شد.
در مجموع بیمه‌البرز بابت این بالگرد سانحه دیده که تحت پوشش بیمه نامه تمام خطر،‌ خسارت وارده به اشخاص‌ثالث، خدمه و سرنشین قرار داشت مبلغ 26 میلیارد و 100 میلیون ریال خسارت پرداخت کرد .
همچنین در پرونده خسارت دیگر، بیمه البرز بابت خسارت یک فقره شناور شرکت سرمایه گذاری ایران ،‌ نزدیک به دو میلیارد ریال به این شرکت خسارت پرداخت کرد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران