از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 280084 تاریخ : 1396/03/07-09:57:13
,10028,10032,
150 هزار بازنشسته کشوری امسال به سفر می روند

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد:

150 هزار بازنشسته کشوری امسال به سفر می روند

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: امکان استفاده 150 هزار بازنشسته این صندوق از تورهای گردشگری طی سال جاری فراهم شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی افزود: بازنشسته ها می توانند با یک همراه از این تورهای مسافرتی استفاده کنند.

وی مبلغ اظهار کرد:به هر بازنشسته برای سفرهای داخلی 300 هزار تومان و به همراه وی نیز همین مبلغ داده خواهد شد. همچنین برای سفر به عتبات عالیات به هر بازنشسته 600 هزار تومان و به همراه وی نیز 600 هزار تومان اختصاص داده شده است. 
رشیدی، تعداد بازنشسته های صندوق بازنشستگی کشوری را یک میلیون و 326 هزار نفر عنوان کرد.
وی درباره افزایش حقوق بازنشسته ها نیز گفت:‌ سال گذشته برای افزایش حقوق بازنشسته ها طرح پلکانی به اجرا درآمد و امسال نیز طرح همسان سازی حقوق ها به اجرا گذاشته می شود.
وی تاکید کرد: افزایش حقوق بازنشستگان این صندوق متناسب با نرخ تورم طی چهار سال، مورد توجه صندوق بازنشستگی کشوری است.
این مقام مسئول حداقل حقوق بازنشستگان کشوری را با 30 سال سابقه؛ یک میلیون و150 هزارتومان عنوان کرد و افزود: از مجموع جمعیت این صندوق؛ تنها 40 هزار نفر حداقل حقوق پرداختی را دارند که در مقایسه با سال گذشته حقوق آنها به طور میانگین 20 درصد افزایش داشته است.
رشیدی درباره وام 3 میلیون تومانی هم افزود: سال گذشته وام ضروری سه میلیون تومانی به 250 هزاربازنشسته کشوری با اعتبار 750 میلیارد تومان اختصاص یافت که به صورت مرحله به این تعداد از بازنشستگان پرداخت می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 118
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه