زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490416 تاریخ : 1398/06/13-11:07:09
,17,22,
15 واحد صنعتی راکد آذر بایجان غربی به چرخه تولید بازگشتند

در 5 ماهه نخست سال جاری

15 واحد صنعتی راکد آذر بایجان غربی به چرخه تولید بازگشتند

سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربیاعلام کرد: در 5 ماهه نخست سال جاری با پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، مشکلات و موانع تعداد زیادی از واحد های صنعتی استان مرتفع و 15 واحد صنعتی راکد نیز به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد دهقان در بازدید از واحد های صنعتی شهرستان ارومیه گفت: بررسی و احصاء مشکلات و موانع پیش روی صنعت استان و تلاش برای مرتفع ساختن این موانع و مشکلات در راس برنامه های سازمان قرار دارد.

دهقان ادامه داد: عمده مشکل موجود در واحد های صنعتی مشکل دار پولی و بانکی است که در صدد رفع این مشکل از طریق اعطای تسهیلات بانکی با کمک بانک های عامل هستیم.

دهقان اظهار داشت: در کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تعداد 210 مصوبه در راستای حل مشکلات و رفع موانع تولید و تعداد 150 مصوبه پرداخت تسهیلات به تصویب اعضاء کارگروه رسیده است.

وی عنوان کرد: با پیگیری های انجام شده توسط دبیر خانه کار گروه 190 مصوبه، به مرحله اجرا در آمده و تعداد 170 در دست اجرا می باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران