تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1469 تاریخ : 1390/05/10-00:00:00
,5,
2/5میلیارد مترمکعب گاز مصرفی کشور در هفته نخست مرداد ماه!!

2/5میلیارد مترمکعب گاز مصرفی کشور در هفته نخست مرداد ماه!!

مصرف گاز مشترکان خانگی، تجاری، صنایع عمده و نیروگاه های کشور در هفته نخست مرداد با میانگین روزانه نزدیک به 368 میلیون مترمکعب به بیش از دو میلیارد و 500 میلیون مترمکعب ر

به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت، این مشترکان در بازه زمانی یکم تا هفتم مرداد امسال، دو میلیارد و 574میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده اند که در مقایسه با مدت مشابه سال پیش (دو میلیارد و 566 میلیون مترمکعب) هشت میلیون مترمکعب افزایش داشته است.

مشترکان بخش خانگی، تجاری و صنایع غیر عمده نیز در دوره زمانی یاد شده 822 میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده اند که از میانگین مصرف روزانه 117 میلیون متر مکعب گاز در بازه زمانی یکم تا هفتم مرداد حکایت دارد.

این مشترکان در مدت مشابه سال قبل نیز با میانگین 115 میلیون و 500 هزارمترمکعب در روز، مصرف کننده 809 میلیون متر مکعب گاز بوده اند.

بر پایه این گزارش، مصرف گاز بخش خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده در دوره زمانی یاد شده امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 19.6 درصد افزایش یافته است.

بنابر آمارهای شرکت ملی گاز ایران، بیشترین حجم مصرف گاز در بازه زمانی یکم تا هفتم مرداد امسال با 380 میلیون متر مکعب به روز چهارشنبه (5 مرداد) و کمترین مقدار مصرف این حامل انرژی نیز با 357 میلیون متر مکعب به روز هفتم مرداد (جمعه) مربوط می شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران