تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1440 تاریخ : 1390/05/09-00:00:00
,17,
زولبیا و بامیه در ماه رمضان ؛ 3300 تا 3400 تومان

زولبیا و بامیه در ماه رمضان ؛ 3300 تا 3400 تومان

هر سال در ماه مبارک رمضان اعلام می شود که نرخ زولبیا ، بامیه درجه یک و دو هر کیلو با 100 تا 200 تومان اختلاف قیمت به شهروندان عرضه می شود در حالی که هم شیرینی فروشی ها محصول خود را درجه یک می دانند

رییس اتحادیه قنادان با تاکید بر عرضه محصولات متنوع و با کیفیت در ایام ماه مبارک رمضان گفت:نرخ زولبیا و بامیه در ماه رمضان ؛ 3300 تا 3400 تومان است.

به گزارش روز یکشنبه شبکه تخصصی بانک صنعت،  نصرتی با اشاره به برنامه ریزی برای تهیه زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: وزارت بهداشت بر کیفیت و قیمت این محصولات ، نظارت و به طور مرتب از آن نمونه برداری می کند.

وی افزود: وزارت بازرگانی برای کنتزل قیمت شیرینی و زولبیا بامیه در ماه مبارک رمضان حواله شکر به میزان 2 هزار تن برای تهران و 20 هزار تن برای کشور با قیمت 1150 تومان در هر کیلو و حواله روغن به میزان هزار تن برای تهران و 10 هزار تن برای شهرستان‌ها را به اتحادیه داده و قرار است تخم‌مرغ و نشاسته هم تامین شود.

نصرتی گفت: سهم شهر تهران دو هزار تن شکر و یکهزار تن روغن است.

رییس اتحادیه قنادان ، نرخ هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه 1 را 3400 تومان و نرخ محصول درجه 2 را با یکصد تومان اختلاف 3300تومان اعلام کرد و گفت: این کار با هدف جلب رضایت مشتریان در ماه مبارک رمضان صورت می گیرد و قنادان سراسر کشور برای تولید و عرضه محصول با کیفیت و با قیمت مناسب به روزه‌داران تلاش خواهند کرد.

نصرتی افزود : قرار است بعد از ماه مبارک رمضان نرخ گذاری محصولات قنادی به اتحادیه واگذار شود و ما برای افزایش تنوع این محصولات و توسعه بازارهای صادراتی تلاش خواهیم کرد.

وی گفت : کیفیت زولبیا و بامیه در قنادی هایی که دارای پروانه ساخت و تحت نظارت ادرات بهداشت هستند ، کاملا مطلوب است و البته ممکن است محصول بی کیفیت و غیر بهداشتی در برخی موارد به طور غیرمجاز تولید شود که از مردم می خواهیم این موارد را اطلاع دهند تا برخورد قانونی شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران