تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1431 تاریخ : 1390/05/08-00:00:00
,16,
مختارنامه در بالاترین تراز

مختارنامه در بالاترین تراز

شبکه تخصصی بانک و صنعت نیز معتقد است که به راستی ساخت سریال مختارنامه در بالاترین تراز هنری و نمایشی قرار دارد و یک اثر جاودان است.

رئیس جمهور مجموعه تلویزیونی مختارنامه را در بالاترین تراز محتوایی و هنری خواند و گفت: این کار ارزشمند قابل عرضه به همه دنیا و البته سکوی پرشی به افق های بالاتر است.

 

.


به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت، دکتر احمدی نژاد در همایش افق رسانه پس از تجلیل از آقای میرباقری کارگردان مجموعه مختارنامه از وی و همکارانش در تولید این اثر هنری قدردانی کرد و افزود: این اثر هنری کاری بسیار برجسته و ماندگار است که اندیشه ناب و اعتقادات آرمانی را در زیباترین قالب هنری به نمایش درآورد.

وی با اشاره به اینکه جلسه مستقلی برای بحث درباره این مجموعه هنری لازم است گفت: آقای میرباقری کارهای خوب و ماندگاری انجام داده است و هم حرکت تکاملی و هم اندیشه سلیم و مستقیمی را در کارهای وی می بینیم.

رئیس جمهور افزود: بیشتر قسمت های مختارنامه را می دیدم و هیچ جا حس نمی کردم که فضا ساختگی یا مجازی شده است و همیشه عناصر نقش آفرین در متن داستان بودند.

آقای احمدی نژاد این مجموعه هنری را دوره کامل مکتب خواند و گفت: مطالعه تاریخ برای شناخت رفتار انسان و گروه های اجتماعی در صحنه ها و حوادث می تواند برای آیندگان درس آموز باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 152
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران