تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1427 تاریخ : 1390/05/08-00:00:00
,14,
دولت در صنعت گردشگری از بخش خصوصی حمایت ‌کند

سعدالله نصیری قیداری :

دولت در صنعت گردشگری از بخش خصوصی حمایت ‌کند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با بیان این که بخش خصوصی در صنعت گردشگری حمایت نمی‌شود، گفت: دخالت‌های نابجای دولت مهمترین عامل ضعیف شدن بخش خصوصی در حوزه گردشگری است.

 به گزارش روز شنبه  شبکه تخصصی بانک و صنعت ،"سعدالله نصیری قیداری"  گفت: یکی از کارآمدترین درآمدها برای دولت صنعت گردشگری است، زیرا منابع درآمدی در این صنعت ارزش افزوده بالایی دارند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت و بانک‌ها باید سرمایه‌داران را تشویق کنند تا بدون هیچ محدویتی در زمینه صنعت گردشگری سرمایه‌گذاری کنند.

وی ادامه داد: سازمان میراث فرهنگی کشور باید یک برنامه جامع و بلندمدتی ارائه کند تا بسترهای توسعه صنعت گردشگری به نحوی مطلوب در کشور مهیا شود.

نصیری‌قیداری تصریح کرد: صنعت گردشگری می‌تواند وابستگی و نزدیکی فرهنگی در میان تمامی مردم ایران ایجاد کند و فرهنگ ایرانی را در میان مردم جامعه نهادینه کند.

وی توضیح داد: صنعت گردشگری با اشتغال رابطه مستقیم دارد و اگر این رابطه تقویت شود، بسیاری از مشکلات اقتصادی مردم استان زنجان برطرف خواهد  شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار امیدواری کرد که دولت با همکاری بخش خصوصی می‌تواند صنعت گردشگری را در کشور توسعه دهد و بسترهای اشتغال را در کشور مهیا کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران