تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1400 تاریخ : 1390/05/05-00:00:00
,7,
دستگیری آدم ربایان و کشف 1700سکه عتیقه تقلبی از گروگان

دستگیری آدم ربایان و کشف 1700سکه عتیقه تقلبی از گروگان

: :فردی که به دلیل فروش سکه‌های عتیقه تقلبی توسط خریداران ربوده شده بود در کمتر از دو ساعت توسط ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان آزاد و یکهزار و 700 عددسکه عتیقه تقلبی کش

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت : سرهنگ حسین زاده رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت:درپی وقوع یک فقره آدم ربایی در یکی از مناطق اصفهان موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی این پلیس قرار گرفت.

وی افزود:در تحقیقات مشخص شد که آدم ربایان در تماس با خانواده فرد ربوده شده تقاضای مبلغ 300میلیون ریال را کرده اند.

این مقام مسئول تصریح کرد : ماموران با بکارگیری اقدامات فنی و پلیسی درکمتر از دو ساعت پس از وقوع آدم ربایی دو نفر آدم ربا را شناسایی و عملیات دستگیری و آزادی گروگان آغاز شد.

رییس پلیس آگاهی استان گفت :در عملیاتی ویژه آدم ربایان دستگیر و گروگان آنان آزاد شد .

این مقام انتظامی درخصوص این آدم ربایی افزود :در تحقیقات انجام شده مشخص شد که گروگان فردی سابقه داراست که با همدستی شخص دیگری تعدادیک هزار و 700عدد سکه عتیقه تقلبی را به آدم ربایان به مبلغ 300 میلیون ریال فروخته وهنگام تحویل سکه ها چون خریداران متوجه تقلبی بودن آنها می شوند فروشنده به همراه پول متواری وخریداران نیز همدست وی را ربوده و تقاضای بازپس گیری پول خود را از خانواده وی کرده بودند.

وی در ادامه عنوان کرد :با دستگیری آدم ربایان موضوع سکه های تقلبی نیز در پرونده درج و این بار گروگان به جای رهایی به همراه آدم ربایان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند .

سرهنگ حسین زاده در پایان به شهروندان توصیه کرد :در صورت مواجهه با چنین موارد و مشکلاتی بجای اینکه خود راسا وارد عمل شوند پلیس را درجریان امر قرار دهند تا باعث ایجاد مشکل برای خود و خانواده شان نشوند. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران