صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519663 تاریخ : 1399/06/27-11:43:53
,10028,10029,
1400 پروژه بهداشتی و درمانی تا اردیبهشت ماه افتتاح می شود

وزیر بهداشت:

1400 پروژه بهداشتی و درمانی تا اردیبهشت ماه افتتاح می شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امسال برای اولین بار مصمم هستیم که 10 هزار و 600 تخت بیمارستانی را به مجموعه تخت های بیمارستانی کشور اضافه کنیم و حدود 1400 پروژه بهداشتی و درمانی و آموزشی تا هفته سلامت در اردیبهشت 1400 افتتاح می شود.

به گزارش بانک و صنعت، سعید نمکی روز پنجشنبه در مراسم افتتاح همزمان 8 بیمارستان و مرکز درمانی که با حضور رییس جمهوری و به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد، افزود: امروز هشت پروژه با اولویت مناطق محروم به وسعت حدود 124 هزار مترمربع و 1400 تخت بیمارستانی افتتاح می شود.

وی ادامه داد: هیچکس بر این باور منصفانه تردید ندارد که در دولت تدبیر و امید اتفاقاتی که در توسعه زیرساخت های سلامت و ماندگاری کادر پزشک و پیراپزشک در مناطق محروم افتاد، از دوران های ماندگار در نظام سلامت است.

وزیر بهداشت اظهار کرد: با پویش «ره سلامت» با وجود درگیری سنگین در برابر طوفان سنگین کووید 19، توسعه زیرساخت ها و طرح تحول نظام سلامت را از قلم نینداختیم و دنبال کرده ایم و امروز 1400 تخت بیمارستانی را افتتاح می کنیم، در حالی که در طول تمام سال های قبل از دولت تدبیر و امید بیش از 1400 تخت در طول سال به تخت های کشور اضافه نمی شد.

نمکی گفت: در پروژه هایی که امروز افتتاح می شود، به جز دو پروژه که در تهران است شامل مرکز پوست رازی با 21 هزار و 500 مترمربع و 176 تخت و مرکز جامع پیوند حضرت مهدی (عج) در بیمارستان مسیح دانشوری با 5 هزار و 600 مترمربع و 100 تخت بیمارستانی، بقیه در نقاط محروم و کمتر توسعه یافته هستند.

وی اظهار کرد: با هدایت ریاست جمهوری، توسعه کیفی نظام سلامت مثل پرونده الکترونیک سلامت، دورا پزشکی، نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک، هر خانه یک پایگاه سلامت، پزشکی خانواده و نظام ارجاع را در دست اجرا داریم و تا پایان دولت این توسعه کیفی را در نظام سلامت با شدت دنبال می کنیم.

به گزارش ایرنا، امروز هشت پروژه بیمارستانی با حضور ریاست جمهوری به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح شد. این پروژه ها شامل بیمارستان آیت الله خویی در خوی، بیمارستان شفا در سقز، یمارستان خاتم الانبیا (ص) بهشهر، بیمارستان پوست رازی تهران، مجتمع جامع پیوند حضرت مهدی (عج) در بیمارستان مسیح دانشوری تهران، مرکز بیماری های تنفسی زابل، بیمارستان تالش و بیمارستان خاتم الانبیا (ص) نطنز است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران