صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518813 تاریخ : 1399/06/12-15:33:36
,11,
14 هزار واحد مسکن مهر پردیس به متقاضیان تحویل داده می شود

در هفته آینده؛

14 هزار واحد مسکن مهر پردیس به متقاضیان تحویل داده می شود

مراسم رسمی آغاز تحویل 14هزار واحد مسکن مهر پردیس روز یکشنبه هفته آینده برگزار می شود و پرونده مسکن مهر شهر جدید پردیس نیز تا پاییز امسال بسته خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت، بر این اساس، برنامه تحویل واحد به مالکان با تحویل یک واحد نمونه از هر کدام از فازهای 5،8،9،11 و 9 جدید آغاز خواهد شد، بدین صورت که در هر فاز به یک خانواده کلید واحد مسکونی تحویل داده می شود.

عملیات اجرایی 82 هزار واحد پروژه مسکن مهر سال 91 در شهر جدید پردیس آغاز شده است و تعداد واحدهای مسکن مهر تحویل شده به مردم در شهر جدید پردیس تاکنون 45 هزار واحد است و شرکت عمران شهر جدید پردیس از مهر ماه 97 موفق به تکمیل و تحویل 20 هزار واحد مسکن مهر به مردم شده است.

بر این اساس با احتساب حدود 14 هزار واحد دیگری که روز یکشنبه افتتاح خواهد شد تعداد واحدهای مسکن مهر تکمیل و تحویل شده در دوره کنونی وزارت راه و شهرسازی به 34 هزار واحد می رسد.

دولت برای تکمیل هر چه سریعتر واحدهای مسکن مهر پردیس وام هزار میلیارد تومانی را در سال جاری درنظر گرفت و این وام با کمک وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های قائم مقام وزیر در امور مسکن مهر، نهایی و تاکنون 275 میلیارد تومان از آن تسهیلات نیز دریافت شده است.

پیش بینی می شود سر جمع 5 هزار و 200 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس هزینه شود و پرونده این پروژه ها تا آخر امسال با تکمیل تمامی روبناها و خدمات مورد نیاز بسته می شود.

این آمار منهای تحویل واحدهایی است که پرونده قضایی و مشکل حقوقی دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران