جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446067 تاریخ : 1397/10/25-16:49:26
,11,
1,4 میلیون TEU در پیشرفته ترین بندر شهیدرجایی جابجا شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر داد:

1,4 میلیون TEU در پیشرفته ترین بندر شهیدرجایی جابجا شد

ترانشیپ 181 هزارTEU کانیتنر

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی نه ماهه سال جاری، یک میلیون و 412 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی به عنوان پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران تخلیه و بارگیری شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، اله مراد عفیفی پور درباره عملکرد کانتینری بندر شهید رجایی از ابتدای سال97 تا ابتدای دی ماه جاری، اظهار داشت: در این دوره زمانی، در مجموع یک میلیون و 412 هزار و 487 TEU کانتینر(هر تی ای یو معادل یک کانتینر بیست فوت) در بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران تخلیه و بارگیری شد.

وی ادامه داد: از مجموع یک میلیون و 49 هزار و 805 TEUکانتینر پر تخلیه و بارگیری شده، 257 هزار و 354 TEUمربوط به محموله های ترانزیتی بوده است.
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان خاطرنشان کرد: طی نه ماهه امسال، 181 هزار و 683 TEU از طریق بندر شهید رجایی به عنوان اصلی ترین بندر کانتینری ایران به سایر بنادر منطقه ترانشیپ شده است.
 
عفیفی پور از جابجایی بالغ بر 272 هزار TEUکانتینر حامل کالاهای صادراتی و حجمی افزون بر 291 هزارTEU کانتینر وارداتی طی نه ماهه سال جاری خبر داد.
 
وی  یادآور شد: بندر شهید رجایی با بهره مندی از پیشرفته ترین پایانه های کانتینری و برخورداری از تجهیزات روز دنیا، به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران محسوب می شود که تخلیه و بارگیری بیش از 80 درصد کالاهای کانتینری درسطح بنادر کشور را پشتیبانی می کند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران