تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521961 تاریخ : 1399/08/06-16:42:41
,2,
13800 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان تهران

طی نیمه نخست سال جاری صورت پذیرفت

13800 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان تهران

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون به 13800 میلیارد ریال تسهیلات پرداختی این بانک در استان تهران در نیمه نخست سال جاری اشاره نمود.

به گزارش بانک و صنعت، ایرج شیخ زاده معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان تهران اظهار داشت: استان تهران به عنوان مهم ترین قطب اقتصادی و اجتماعی کشور، سهمی در حدود 60 درصد جریان های مالی و چرخه نقدینگی اقتصاد را به خود اختصاص داده است.

شیخ زاده عملکرد مجموعه مدیریت شعب استان تهران را مساعد ارزیابی نمود و افزود: همکاران استان در سطح مدیریتی و اجرایی راهبردهای مناسبی را در راستای بانکداری توسعه ای به اجرا در آورده اند و تلاش شده است با توجه به ابزارهای در اختیار، شاخص های عملکردی در حد متعادل محقق گردیده و کارنامه استان حائز انسجام خاصی در تحقق شاخص ها باشد.

وی با اشاره این که مطابق برنامه سطح عملیات بانکی شعب در استان تهران قابل افزایش است افزود: تسهیلات پرداختی استان تهران طی شش ماهه ابتدایی سال جاری 13800 میلیارد ریال بوده است و طی این مدت به ارزش 1377 میلیارد ریال ضمانت نامه صادر گردیده است.

شیخ زاده در ادامه نسبت مصارف به منابع در استان را در حد متعارف نظام بانکی اعلام نمود و افزود: ترکیب بهینه سپرده ها در حد مناسبی رعایت شده است و این شرایط موجب گردیده هزینه تمام شده پول در استان پایین آمده و بستر مناسبی برای بانکداری توسعه ای فراهم آید.

محمد شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران در این جلسه گفت: همکاران استان بر اهمیت مأموریت و نقش توسعه ای بانک در سطح استان واقف هستند و با آگاهی از کمبودها و برخی نقاظ ضعف در صدد هستند عملکرد بانک در استان را ارتقا بخشیده و نقش آفرینی بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونگران و کارآفرینان استان تهران ارتقا یابد.

امیر میرشفیعی رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک توسعه تعاون گفت: با توجه به حضور فعالین اقتصادی و شرکت های متعدد در استان، زمینه فعالیت بانکی و بکارگیری انواع خدمات و محصولات وجود دارد، با این حال وجود شعب متعدد نظام بانکی موجب شده رقابت بالایی در جذب منابع سپرده ای و افزایش سهم بازار شکل بگیرد که در این راستا لازم است روسای شعب با شناسایی صحیح مشتریان و ارائه خدمات تخصصی مطابق با نیاز مالی و بانکی جامعه هدف، شرایط مناسبی برای توسعه بازار ایجاد نماید.

در این جلسه حیدری و توکلیان معاونین استان، بختیاری رییس شعبه ملاصدرا، رزاقی رییس شعبه فاطمی، چابک رییس شعبه توحید و برخی روسای شعب دیگر استان با تبیین عملکرد شعبه خود، مطالبی را در خصوص برنامه های آتی و پیش نیازها جهت تحقق برنامه ها و تکالیف توسعه ای شعب مطرح نمودند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران