در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1367 تاریخ : 1390/05/05-00:00:00
,8,
سهام حمل‌ونقل بین المللی خلیج‌فارس امروز عرضه نمی‌شود

مدیربازار شرکت بورس:

سهام حمل‌ونقل بین المللی خلیج‌فارس امروز عرضه نمی‌شود

:مدیربازار شرکت بورس گفت: به دلیل عدم ارایه گزارش حسابرس در مورد عملکرد سال مالی شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس،‌ سهام این شرکت امروز عرضه نخواهد شد.

 

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،علی صحرایی در پاسخ به این نکته که به گفته قبل ازظهر دیروز معاون سازمان خصوصی سازی، عرضه 5 درصد سهام شرکت 34.9 میلیارد تومانی حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس فردا انجام می شود اظهار داشت:این عرضه قطعا " امروز انجام نمی شود، چرا که یکی از الزامات این عرضه ارایه و انتشار گزارش حسابرس در مورد عملکرد سال مالی شرکت است که تا به امروز به سازمان بورس ارایه نشده است.
وی با بیان اینکه سپرده گذاری سهام این شرکت بعد ازظهر روزگذشته نهایی و این موضوع برطرف شده، ادامه داد: بنابراین با دریافت گزارش مربوطه ، زمینه عرضه سهام این شرکت مشمول اصل 44 فراهم خواهد شد.
صحرایی در برابر این سئوال که با این اوصاف عرضه اولیه سهام این شرکت چه زمانی خواهد بود، خاطر نشان کرد: دو روز بعد از انتشار گزارش حسابرس و درج آگهی این عرضه توسط شرکت بورس،‌امکان عرضه سهام حمل و نقل بین المللی خلیج فارس فراهم خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران