تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1328 تاریخ : 1390/05/04-00:00:00
,8,
بیمه البرز برای بانک ملت سودآوری داشت

بیمه البرز برای بانک ملت سودآوری داشت

:مدیرعامل بانک ملت،‌ سهامدار 20 درصدی بیمه البرز اعلام کرد:بیمه البرز سودآوری خوبی برای بانک ملت داشته است.

 به گزارش روز سه شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،مدیرعامل بانک ملت در مجمع عمومی عادی این بانک با اشاره به داشتن 20 درصد سهام بیمه البرز، گفت: بیمه البرز یکی از شرکت های خوب بیمه است که تاکنون سودآوری خوبی هم برای بانک بانک ملت به همراه داشته است.
علی دیواندری با اشاره به سودهای نقدی مطلوب و افزایش سرمایه شرکت بیمه البرز، تاکید کرد: هم اکنون مشتریانی با قیمتی بالاتر از قیمت خرید بلوک سهام این شرکت، متقاضی خرید آن هستند که با توجه به تاسیس بیمه ما توسط بانک ملت، هیات مدیره در مورد فروش یا نگهداشتن بلوک 20 درصدی سهام بیمه البرز تصمیم گیری خواهد کرد.
پیش از این نیز مدیر عامل بانک ملت با اشاره به خریدهای گسترده بانک ملت در نماد بیمه البرز ، هدف از این خرید را کسب سود عنوان کرده بود.
گفتنی است شرکت بیمه البرز  به عنوان نخستین بیمه دولتی مشمول اصل 44 در بورس پذیرفته شد و سهام آن با استقبال بی‌نظیر سرمایه‌گذاران و فعالان بورس همراه شد و در مرحله اول واگذاری در بورس در مهرماه 1388 سهام این شرکت در کمتر از 38 ثانیه در بورس فروخته شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران