همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1267 تاریخ : 1390/05/03-00:00:00
,20,
بهره برداری از کارخانه سیمان پیوند گلستان با حضور دکتر احمدی نژاد

بهره برداری از کارخانه سیمان پیوند گلستان با حضور دکتر احمدی نژاد

کارخانه سیمان پیوند گلستان با ظرفیت تولید بیش از 3 هزار و 300 تن سیمان در روز با حضور رییس‌جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.


دکتر محمود احمدی نژاد صبح امروز (دوشنبه) در جریان سفر به استان گلستان با حضور در حومه شهرستان گالیکش ضمن افتتاح این کارخانه از بخش‌های مختلف آن بازدید و با توضیحات مسئولین پروژه در جریان روند احداث و میزان تولید آن قرار گرفت.
رییس جمهور همچنین در جریان این بازدید در جمع صمیمی و پرشور کارگران این کارخانه قرار گرفت و از نزدیک با آنها به گفتگو نشست و برای برخی مشکلات مطرح شده از سوی کارگران، دستور رسیدگی صادر کرد.
کارگران این کارخانه با شعارهای انقلابی حمایت خود را از رییس جمهور و اقدامات دولت خدمتگزار ابراز کردند.
برای احداث کارخانه سیمان پیوند گلستان بیش از یک هزار و 700 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است و با احداث آن برای 330 نفر اشتغال ایجاد شده است که با تکمیل فازهای بعدی، ظرفیت اشتغال زایی این مجموعه به یک هزار و 350 نفر خواهد رسید.
با افتتاح این کارخانه، استان گلستان به جمع صادر کنندگان سیمان کشور پیوست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران