همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1215 تاریخ : 1390/05/01-00:00:00
,8,
سوم مرداد؛ زمان عرضه دومین محموله نفت خام

سوم مرداد؛ زمان عرضه دومین محموله نفت خام

:مدیر امور ناظرین و تالار‌های بورس کالا از درخواست عرضه نفت خام برای دوشنبه هفته آینده خبر داد.

 

به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت :محمود غفاری از ارایه درخواست عرضه نفت خام از سوی شرکت ملی نفت برای دوشنبه هفته آینده خبر داد.

وی در ادامه افزود: شرکت ملی نفت برای دومین عرضه نفت خام،‌ 600 هزار بشکه از این محصول نفتی را در نظر گرفته است که در تالار بین‌المللی بورس کالا در کیش عرضه خواهد شد.

وی در مورد قطعی بودن این عرضه اظهار کرد: تا کنون تنها درخواست حجم مشخصی برای عرضه از سوی شرکت ملی نفت اعلام شده است بدون اینکه قیمت پایه آن تعیین شده باشد.
غفاری افزود: تا زمانی که قیمت پایه اعلام نشود،‌ طبق مقررات عرضه قطعی نیست. مدیر امور ناظرین و تالار‌های بورس کالا درباره حجم تعهد عرضه نفت خام از سوی شرکت ملی نفت گفت: طبق دستور رییس‌جمهور شرکت ملی نفت باید روزانه حداقل 50 هزار بشکه که تا یک کشتی و حتی بیشتر و متناسب با تقاضای خریدار قابل افزایش است را عرضه کند.
وی پاسخ این پرسش که آیا عرضه نکردن شرکت ملی نفت با وجود گذشت یک هفته از اولین و تنها عرضه تخلف است را وظیفه مسوولان شرکت ملی نفت دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 144
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران