تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521916 تاریخ : 1399/08/06-11:40:09
,10025,
12 دانشگاه مطرح کشور تحت پوشش بیمه ای تجارت نو قرار گرفت

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان:

12 دانشگاه مطرح کشور تحت پوشش بیمه ای تجارت نو قرار گرفت

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد: در حال حاضر این شرکت بیمه ای با پوشش حدود 80 هزار نفر از جامعه علمی، دانشگاهی کشور، بیشترین تعداد قرارداد را با مراکز دانشگاهی دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو، مونا عروجی در این باره گفت: شرکت بیمه تجارت نو با 12 دانشگاه مطرح کشور در زمینه بیمه نامه های درمان، حوادث دانشجویی، آتش سوزی و خودرو طرف قرارداد است.

وی با بیان اینکه این شرکت بیمه ای به تازگی وارد قرارداد با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز شده است، افزود: درحال حاضر تجارت نو در صنعت بیمه بیشترین تعداد قرارداد را با مراکز دانشگاهی کشور دارد.

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت نو، دلیل رشد و موفقیت رشته تکمیل درمان در این شرکت را خدمات دهی مناسب دانسته و گفت: سرعت در ارائه خدمات، پاسخگویی 24 سـاعته، گـستردگی مراکز تشـخیصی و درمانی طرف قرارداد با این شرکت و خدمات آنلاینی که از طرف مراکز تشخیصی و درمانی طرف قرارداد ارائـه مـی شود، رضایت بیمه گذاران را به دنبال دارد.

وی با اشاره به رتبه چهارم این شرکت در حوزه انعقاد قرارداد با مراکز تشخیصی و درمانی در صنعت بیمه کشور، اظهار کرد: درحال حاضر 4 هزار مرکز تشخیصی و درمانی در سراسر کشور طرف قرارداد با شرکت بیمه تجارت نو هستند.

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان تجارت نو، یکی از شروط انعقاد قرارداد با مراکز درمانی را، توافق سندیکای بیمه گران با آن مرکز درمانی برشمرده و تصریح کرد: شرکت با مراکزی که مورد تائید و توافق سندیکای بیمه گران نباشد وارد مذاکره نخواهد شد.

به اعتقاد عروجی، از دلایل رضایت همکاری مراکز تشخیصی و درمانی با این شرکت بیمه ای، تسویه سریع بیمه تجارت نو و تعامل مستمر با این مراکز و تامین به موقع نقدینگی مراکز است که باعث شده تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد هرگز دچار ریزش نشود.

وی در ادامه به بیمه تکمیل درمان شرکت اشاره و صدور معرفی نامه آنلاین را از مزایای آن اعلام و گفت: بیمه گذاران می توانند با مراجعه به هر مرکز درمانی و ارائه کد ملی خود وهمراه داشتن دستور پزشک معرفی نامه دریافت کنند.

مدیر بیمه های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت نو در خصوص پوشش بیمه ای هزینه های تشخیصی و درمانی بیماری کرونا نیز توضیح داد: هزینه های درمانی بیماری کرونا توسط شرکت بیمه تجارت نو پرداخت می شود، هزینه های تشخیصی نیز مشروط به رعایت یکسری ضوابط و پروتکل ها قابل پرداخت است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران