همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1144 تاریخ : 1390/04/29-00:00:00
,7,
بانک مرکزی مالیات بر ارزش افزوده سکه طلا را پرداخت کرد

بانک مرکزی مالیات بر ارزش افزوده سکه طلا را پرداخت کرد

: ییس کل سازمان امور مالیاتی کشور از پرداخت چهار درصد مالیات بر ارزش افزوده سکه از سوی بانک مرکزی به سازمان مالیاتی خبر داد.

به گزارش روز چهار شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت : علی عسکری  درباره‌ مالیات بر ارزش افزوده سکه اظهار کرد: بانک مرکزی از اول خرداد‌ماه برای سکه‌های به فروش رفته مالیات بر ارزش افزوده را اضافه کرده و آن را به در اظهارنامه خود آورده است.

به گفته وی این ارقام شامل سکه‌های به فروش رفته در بانک کارگشایی و بانک ملی است.

عسکری میزان دقیق این ارقام را اعلام نکرد.

با توجه به کاهش قیمت سکه‌های عرضه شده از سوی بانک مرکزی در شعب بانک ملی ناظران معتقد بودند بانک مرکزی رقم چهار درصد مالیات بر ارزش افزوده برای سکه را اعمال نمی‌کند و به همین دلیل قیمت‌های خود را پایین تر آورده است، اما حالا رییس کل سازمان امور مالیاتی از پرداخت رقم چهار درصد مالیات بر ارزش افزوده از سوی بانک مرکزی خبر می‌دهد. 1ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران