همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1062 تاریخ : 1390/04/25-00:00:00
,8,
سرمایه گذاری در بورس ، تولید کشور را افزایش می دهد

سرمایه گذاری در بورس ، تولید کشور را افزایش می دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در بورس تولید کشور را توسعه می‌دهد، گفت : مسیولان باید سرمایه های مردم را به سمت این بازار هدایت کنند.

 

به گزارش روز شنبه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت :"مهرداد بایوج‌لاهوتی" با اشاره به اینکه بورس، یک بازار اقتصادی نوپا در ایران است، تصریح کرد: مسیولان سازمان بورس و اوراق بهادار باید با برنامه‌ریزی مناسب، مردم را با نحوه فعالیت در این بازار آشنا کنند.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه بورس در مقایسه با سایر بازارهای فعال در حوزه اقتصاد بازار جوانی به شمار می‌رود، مسیولان حوزه اقتصاد باید به نحو احسن از این بازار حمایت کنند.

سرمایه‌گذاری در بورس تولید را توسعه می‌دهد

بایوج لاهوتی با بیان اینکه بسیاری از مردم با نحوه فعالیت در بازار بورس آشنا نیستند، اظهار داشت: با توجه به اینکه سرمایه‌گذاری در بازار بورس تولید کشور را توسعه می‌دهد، مسیولان باید سرمایه های مردم را به سمت این بازار هدایت کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه دلالان برای کسب سود در بورس از کم اطلاعی مردم از نحوه فعالیت در این بازار سواستفاده می‌کنند، تصریح کرد: آشنایی مردم با بازار بورس گام بلندی در راستای برخورد با دلالان این بازار است.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 125
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران