همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1028 تاریخ : 1390/04/22-00:00:00
,7,
قیمت انواع سکه و طلا در بازار

قیمت انواع سکه و طلا در بازار

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا و انواع سکه در بازار آزاد خبر داد.

 به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ، ساعت 15 امروز در بازار آزاد به 426 هزار تومان رسید که در مقایسه با دیروز هزار تومان افزایش داشت.

وی با بیان اینکه قیمت طلا در هرکشوری به قیمت جهانی آن بستگی دارد ، افزایش قیمت طلا در بازار جهانی را علت گران تر شدن این فلز ارزشمند در بازار داخل بیان کرد.

آقای کشتی آرای گفت : امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی هزار و 571 دلار معامله شد که در مقایسه با دیروز 16 دلار افزایش داشت.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر نرخ نیم و ربع سکه را در ساعت 15 امروز در بازار آزاد به ترتیب 215 هزار و 126 هزار و 500 تومان بیان و اضافه کرد : این ارقام نسبت به دیروز به ترتیب 2000 و 1500 تومان افزایش نشان می دهد.

وی گفت: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم در این ساعت 445 هزار تومان فروخته شد که در مقایسه با دیروز سه هزار تومان کاهش داشت.

آقای کشتی آرای قیمت هر سکه یک گرمی را هم امروز در بازار آزاد 76 هزار تومان بیان کرد و افزود : این رقم نسبت به دیروز دو هزار تومان بیشتر شد.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت : هر گرم طلای 18 عیار بدون اجرت ساخت هم امروز در بازار آزاد با 350 تومان افزایش نسبت به دیروز ، 43 هزار و 150 تومان داد و ستد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 150
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران