همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1013 تاریخ : 1390/04/22-00:00:00
,8,
3 شرکت بورسی و فرابورسی افزایش سرمایه می‌دهند

3 شرکت بورسی و فرابورسی افزایش سرمایه می‌دهند

مجوز افزایش سرمایه سه شرکت بورسی و فرابورسی از سوی اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار سرمایه ای سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد.

 

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت :براین اساس ،‌ شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران که با بیش از 247 هزار نفر دارای بیشترین تعداد سهامدار در بین همه شرکت های بورسی است با انتشار یک میلیارد و 93 میلیون و 952 هزار سهم 100 تومانی بیش از 100 میلیارد تومان به سرمایه اسمی خود اضافه می کند و 200 میلیارد تومانی می شود.
این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی و با هدف خرید سهام شرکت های مشمول اصل 44 و استفاده از فرصت های سرمایه گذاری بازار اعمال خواهد شد.
همچنین شرکت آلومتک که هم اکنون 5 میلیارد تومان سرمایه اسمی دارد به منظور اجرای طرح توسعه تولید انواع هادی و پروفیل اقدام به تامین 10 میلیارد تومان خواهد کرد. این افزایش از دو محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به مبلغ 7.6 میلیارد تومان و سایر اندوخته ها به بیش از 2.3 میلیارد تومان تامین خواهد شد.
شرکت فرابورسی بیمه دی هم که به دلیل نداشتن مدیرعامل در 7 ماه سال گذشته فقط قادر به تحقق 20 درصد از پیش بینی سود سال گذشته خود شده و با تعدیل منفی روبرو بوده ، در صدد اعمال افزایش سرمایه بیش از 38.9 میلیارد تومانی برآمده که با انتشار 389 میلیون و 276 هزار و 532 سهم 100 تومانی از محل آورده نقدی تامین خواهد شد .این افزایش سرمایه با هدف افزایش سهم نگهداری از بیمه نامه های صادره خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران