تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520053 تاریخ : 1399/07/02-12:52:33
,11,
100 هزار نفر برای طرح ملی مسکن افتتاح حساب کرده اند

اسلامی در حاشیه جلسه دولت:

100 هزار نفر برای طرح ملی مسکن افتتاح حساب کرده اند

وزیر راه و شهرسازی گفت: نزدیک به 100 هزار نفر افتتاح حساب کردند و تعداد کسانی که پول واریز کردند از 50 هزار نفر عبور کرده است.

به گزارش بانک و صنعت،محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در رابطه با طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: در طرح اقدام ملی مسکن همه مطالب شفاف و ثبت نام به صورت سیستمی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در این طرح افرادی که مدارک خود را تکمیل کرده اند سریع تر پول را به حساب بانک ها واریز کنند تا کار ساخت واحدها آغاز شود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در برخی از استان ها به صورت مقطعی امکان ویرایش برای افرادی که کدملی و یا نام شهر را اشتباه وارد کردند فراهم شده است، خاطرنشان کرد: در طرح اقدام ملی مسکن 100 هزار نفر افتتاح حساب کردند و از این تعداد 50 هزار نفر وجوه خود را به بانک ها واریز کردند. در برخی از شهرها زمین به صورت گروهی در اختیار افراد قرار می گیرد و تاکنون 88 هزار نفر زمین تحویل گرفتند و افراد زیادی هم به پروژه ها معرفی شدند.

اسلامی همچنین در رابطه با طرح اعطای ودیعه مسکن تصریح کرد: در طرح ودیعه مسکن بانک ها به ترتیب خود را با سامانه طرح ملی مسکن بخش ودیعه هماهنگ کردند و تاکنون 30 هزار نفر وام دریافت کردند و 10 الی 15 هزار نفر نیز برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند که نسبت به هفته گذشته رشد داشته است.

وی در پایان در رابطه با موضوع خانه های خالی تاکید کرد: تا این لحظه 109 هزار نفر اعتبار سنجی شده اند و با توجه به حوزه کاری وزارت راه و شهرسازی به افراد پیام داده شد و از این افراد بازخورد را دریافت کردیم و در نهایت 109 هزار نفر اعتبار سنجی شدند که مشخصات آنها را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران