جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517393 تاریخ : 1399/05/15-15:17:20
,10025,
یک میلیون راننده حمل کالا تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند

یک میلیون راننده حمل کالا تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند

شرکت بیمه دانا و کانون انجمن های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور قرارداد بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث گروهی امضا و رد و بدل کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در مراسم امضای این قرارداد حدود یک میلیون نفر از رانندگان ناوگان حمل و نقل کالای کشور از جمله کامیون داران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه دانا و بیش از 400 هزار نفر از آنها نیز تحت پوشش بیمه های عمر و حوادث گروهی این شرکت قرار گرفتند.

در این مراسم دکتر ابراهیم کاردگر، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به ارائه خدمات مطلوب بیمه ای به بیمه گذاران، رتبه نخست بیمه دانا در بیمه درمان تکمیلی کشور را یادآور شد و اظهار داشت: رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا با حداقل امکانات، به اقتصاد کشور ارائه خدمت می کنند و وظیفه ما این است که بهترین و سریع ترین نوع خدمات بیمه ای را به این قشر زحمتکش ارائه کنیم.

دکتر کاردگر داشتن بیمه درمان تکمیلی برای عموم مردم را دغدغه خود عنوان و ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی باجه های پرداخت خسارت در شهرها و بنادر مهم کشور از جمله بندرعباس و بندر امام خمینی(ره) بهترین نوع خدمت رسانی به رانندگان عزیز کشوری را از سوی شرکت بیمه دانا شاهد باشیم.

در مراسم امضای این قرارداد "موسی رضایی" عضو هیئت مدیره، دکتر "مجتبی عطری" معاون فنی بیمه های اشخاص، مدیران بیمه های درمان، عمر و حوادث گروهی، بازاریابی، روابط عمومی و رییس مرکز فاوا بیمه دانا و نیز اعضا و مسوولان کانون انجمن های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور حضور داشتند.

در این جلسه همچنین اعضای کانون انجمن های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت های حمل و نقل داخلی کالای کشور به طور جداگانه در خصوص شیوه های اجرای تفاهم نامه، مسائل و پیشنهادات خود را مطرح کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 218
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران