صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516997 تاریخ : 1399/05/09-17:42:49
,17,
یارانه معیشتی امشب واریز می شود

یارانه معیشتی امشب واریز می شود

سازمان هدفمند سازی یارانه ها نهمین مرحله از یارانه معیشتی را رأس ساعت 24 امروز پنجشنبه 9 مردادماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می کند.

به گزارش بانک و صنعت، اگرچه این یارانه همواره دهم هر ماه پرداخت می شد اما به دلیل تقارن این روز با تعطیلی روز جمعه، این یارانه همچون ماه گذشته، یک روز زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

همزمان با افزایش قیمت بنزین در آبان ماه سال قبل، دولت اعلام کرد که هر ماه بخشی از مابه التفاوت ناشی از افزایش قیمت بنزین را در قالب یارانه معیشتی به گروه های هدف پرداخت می کند و برهمین اساس نیز تاکنون هشت مرحله واریز انجام شده است و امشب نهمین مرحله برای مردادماه پرداخت خواهد شد.

گفتنی است مبلغ یارانه معیشتی همانند دوره های قبل به ازای هر نفر 55 هزار تومان خواهد بود و خانواده های دو نفره 103 هزارتومان، خانواده های سه نفره، 138 هزارتومان، خانواده های چهارنفره 172 هزارتومان، خانواده های 5 نفره و بیشتر 205 هزارتومان یارانه معیشتی دریافت می کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران