جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518225 تاریخ : 1399/05/30-14:34:53
,10025,
گمرک جمهوری اسلامی ایران قرارداد بزرگ بیمه ای خود را با شرکت بیمه آسیا منعقد کرد

گمرک جمهوری اسلامی ایران قرارداد بزرگ بیمه ای خود را با شرکت بیمه آسیا منعقد کرد

بیمه آسیا، کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران را تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ­آسیا، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه­ آسیا، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران این شرکت، قرارداد بیمه تکمیل درمان کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران به امضا رسید.
بنا بر این گزارش، در این مراسم که با حضور مدیران ارشد گمرک برگزار شد، معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان از شروع همکاری­ های مجدد ابراز خرسندی کرد و از تلاش تیم­ های کارشناسی دو طرف، که منجر به انعقاد قرارداد مذکور شد، قدردانی نمود.
در این مراسم، مدیرعامل بیمه­ آسیا نیز با تأکید بر اینکه بیمه­ آسیا به عنوان شرکتی توانمند و فنی در صنعت بیمه شناخته می­ شود، تصریح کرد: شعار بیمه­ آسیا، دقت و سرعت در ارائه خدمات بیمه ­ای است.
گفتنی است، بر اساس قرارداد فی ما بین بیمه­ آسیا و گمرک ایران، قریب به 40 هزار نفر از پرسنل این سازمان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان بیمه آسیا قرار می ­گیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران