در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512260 تاریخ : 1399/02/16-10:32:10
,17,
گام های عملیاتی برای شناسنامه دار کردن فرش دستباف

رئیس مرکز ملی فرش خبر داد:

گام های عملیاتی برای شناسنامه دار کردن فرش دستباف

جلسه شناسنامه دار کردن فرش دستباف با حضور متخصصین، معاونین و به ریاست رئیس مرکز ملی فرش ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از مرکز ملی فرش ایران، فرح ناز رافع در ابتدای جلسه با بیان این که با تمام ظرفیت طرح شناسنامه دار کردن فرش دستباف در سال جاری را دنبال می کنیم، افزود: گام های عملیاتی طی جلسات کارشناسی دنبال می شود.

وی گفت: شناسنامه دار کردن با فرش های نفیس آغاز می شود و هدف مرکز ملی فرش از این کار علاوه بر ثبت مشخصات فیزیکی فرش، بیان روایت ها و قصه های بافت فرش و معرفی بافنده آن است که نهایتا به تشویق، احقاق حقوق و دستمزد و رتبه بندی مهارت آنان می انجامد.

رافع در ادمه تاکید کرد که در این راه از ایده های خلاقانه استارت آپ ها و شتاب دهنده ها استفاده می کنیم و تیم کارشناسی متشکل از بخش خصوصی، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، مرکز ملی شماره گذاری کالا، مرکز رشد و بخش خصوصی به طور منظم جلسات تخصصی خواهند داشت.

استفاده از بیت کوین، (Bitcoin) پول یا ارز در شکل دیجیتالی و نحوه به کارگیری آن در کدینگ شناسنامه فرش دستباف با همکاری مرکز ملی فرش و شرکت های دانش بنیان در دست اقدام است.

تاکید بر لزوم استمرار جهت پیشبرد و عملیاتی کردن برنامه از محورهای مورد تایید رئیس مرکز ملی فرش ایران و اعضای حاضر در این جلسه بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران