سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 352162 تاریخ : 1397/04/21-13:53:44
,15,
گام بلند استان فارس در حوزه ارتباطات

با حضور وزیر ارتباطات:

گام بلند استان فارس در حوزه ارتباطات

با حضور محمدجواد آذری جهرمی در استان فارس، بهره‌برداری و ارتقای 230 سایت پوشش تلفن همراه و اینترنت پرسرعت با اعتبار 93 میلیارد تومان آغاز شد. با اجرای این پروژه 569 روستا و آبادی از اینترنت 3G و 4G بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات؛ وزیر ارتباطات با اشاره به برنامه های این وزارتخانه برای توسعه پوشش اینترنت روستایی، گفت: در استان فارس بیش از 4000 روستا و آبادی داریم که 2300 روستای آن بیشتر از 20 خانوار جمعیت دارند.

وی ادامه داد: در سفر نوروزی به استان فارس قرار شد مشکل اتصال 500 روستا به اینترنت پرسرعت حل شود و امروز خوشحالیم که این وعده محقق شده است و تعداد 569 روستا در دو ماهه اخیر به شبکه اینترنت 3G و 4G پیوستند. 576 روستا هم پیش از این از این امکان برخوردار شده بودند و 1هزار و 195 روستا نیز در برنامه توسعه امسال وزارت ارتباطات قرار دارند.

وزیر ارتباطات با انتقاد از روش سنتی ارائه گزارش و اعلام آمار نادرست در کشور، گفت: باید تفاوت میان پروژه و عملیات اجرایی را فهمید و تعداد عملیات اجرایی را تحت عنوان پروژه اعلام نکرد. 

وی ارایه آمار و اعداد بزرگ را نشانه افتخار ندانست و تاکید کرد: باید با مردم روراست و صادق بود و آمارهای دقیق و واقعی را اعلام کرد. 

وزیر ارتباطات که در شورای اداری استان فارس و مراسم افتتاح تعدادی از پروژه های مخابراتی سخن می گفت‌، تاکید کرد: امروز کار بزرگ شما در قالب دو پروژه ایجاد زیرساخت و دسترسی ارتباطات کاملا مشهود است که برای تحقق این دو پروژه در مجموع 4014 عملیات اجرایی انجام پذیرفته که کار بزرگ و قابل تقدیری است. 

وی با اشاره به صحبت برخی از مسئولان استان که شرایط کشور را خیلی سخت توصیف کردند، گفت: شرایط کشور سخت است و در پیچ سخت تاریخی قرار گرفته ایم اما اینگونه نیست که نتوانیم از این شرایط عبور کنیم. ما در حال صعود و پیشرفتیم و در کمرکش کوه قرار داریم و نباید با حرف های ناامید کننده توی دل مردم را خالی کنیم.

بر اساس این گزارش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قبل از این جلسه در صبحانه کاری نماینده و مسوولان شهرستان کوار شرکت و مسایل و مشکلات این شهرستان به ویژه در حوزه ارتباطات را بررسی و دستور پیگیری صادر کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 230
تاریخ رو چک نکن؛ چک رو نقد کن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه