صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518041 تاریخ : 1399/05/28-09:05:25
,6,
کیفیت وانت های داخلی تغییری نکرد

در تیرماه

کیفیت وانت های داخلی تغییری نکرد

براساس گزارش ارائه شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، وانت های تولیدی در تیرماه امسال موفق به کسب یک تا سه ستاره کیفی شده و نشان داده اند که در کیفیت این دست از خودروها نه پیشرفتی حاصل شده و نه پسرفتی!

به گزارش بانک و صنعت، بر این اساس وانت های داخلی اکثراً در سطح کیفی پایین قرار داشته و وانت تولیدی با بیش از سه ستاره کیفی تولید نشده است.

براین اساس در تیرماه امسال در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت، در لیست قیمتی نخست، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی را کسب کرده است.

در لیست قیمتی دوم نیز وانت های سایپا 151 شرکت بن رو، نیسان ریچ شرکت زامیاد و مزدا کارا 2000 تک کابین بهمن موتور موفق به کسب سه ستاره کیفی شده اند.

در همین سطح قیمتی، وانت های مزدا کارا 2000 دو کابین شرکت بهمن موتور و وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی کیفی قرار گرفته اند.

براساس ارزیابی صورت گرفته در وانت های تولیدی در تیرماه سال جاری، وانت های نیسان ها (تک سوز و دوگانه سوز) شرکت زامیاد توانستند فقط یک ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

ارزیابی ها نشان می دهد علاو بر اینکه وضعیت کیفی وانت های تولیدی در تیرماه امسال نسبت به ماه های گذشته تغییری نداشته است، بلکه مدت هاست که خودروسازان داخلی در بخش تولید وانت ، قصدی هم برای بهبود کیفیت ها ندارند و یک شیوه را برای تولید در پیش گرفته اند. چندین سال است که (از سال 1395 تاکنون) هیچ وانتی بیش از سه ستاره کیفی دریافت نکرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران