جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446639 تاریخ : 1397/11/01-16:22:16
,10033,
کیفیت هوا بهبود یافته است

رئیس مرکز ملی هوا:

کیفیت هوا بهبود یافته است

رئیس مرکز ملی هوا ضمن ارائه آماری از کیفیت هوا در مقایسه با سال گذشته گفت: شرایط کیفی هوا چه به مدد خداوند و از طریق عوامل اقلیمی و چه با تلاش همکاران ما بهتر شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، رئیس مرکز ملی هوا در نشست کارگروه ملی مصوبات کاهش آلودگی هوای کشور گفت: سال گذشته 12 روز هوای پاک داشتیم که امسال به 18 روز رسیده است. همچنین روزهای سالم ما در سال گذشته 211 روز بود که به 238 روز افزایش پیدا کرده است. در سال 96 روزهای ناسالم برای گروه‌های حساس 78 روز بود که در سال 97 به 50 روز رسیده است و روزهای ناسالم برای همه در سال 96 داشتیم اما امسال اصلاً وارد این وضعیت نشدیم.

مسعود زندی افزود: این را هم باید در نظر داشته باشیم که نسبت به سال گذشته یک درجه افزایش دما داشتیم و 15 روز آلاینده شاخص ما ازن بوده که اگر این روزها را کم کنیم 35 روز ناسالم داشته‌ایم. البته در سه ماه اول سال با پدیده گرد و غبار هم مواجهیم که آثار آن به تهران هم خواهد رسید.

وی تصریح کرد: به هر حال شرایط کیفی هوا چه به مدد خداوند و از طریق عوامل اقلیمی و چه با تلاش همکاران ما بهتر شده و امیدواریم تا پایان سال بهتر هم بشود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران