زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520898 تاریخ : 1399/07/16-10:56:37
,17,4,
کووید 19 بدترین سقوط اقتصادی قرن را به وجود آورده

کووید 19 بدترین سقوط اقتصادی قرن را به وجود آورده

انجمن تاجران «بی 20» که نماینده شرکت های کشورهای جی20 است، هشدار داد اصلاحاتی فوری برای خنثی سازی آسیب های ناشی از بحران کرونا که بدترین سقوط اقتصادی قرن را به وجود آورده است لازم است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازراشاتودی، انجمن تاجران «بی 20» که نماینده شرکت های کشورهای جی 20 است، هشدار داد اصلاحاتی فوری برای خنثی سازی آسیب های ناشی از بحران کرونا که بدترین سقوط اقتصادی قرن را به وجود آورده است لازم است.

انجمن «بی 20» لیست 25 توصیه سیاست گذاری خود را برای اجلاس پیش روی جی 20 اعلام کرد. این اجلاس که در 20-21 نوامبر برگزار خواهد شد به صورت مجازی خواهد بود و میزبانی آن را عربستان سعودی به عهده خواهد داشت.

یوسف البتیان، یک تاجر سعودی و رئیس کنونی «بی 20» گفت: اقتصاد جهان در بدترین وضعیت یک قرن اخیر خود قرار دارد. بحران کووید 19 اقتصاد را به لبه پرتگاه کشانده است.

او ادامه داد: در حالی که انتظار می رود در سال های آتی اقتصاد جهان ریکاوری شود، با وجود تنش های تجاری و ژئوپلیتیکی موجود و رشد نابرابری ها، ریسک سقوط همچنان بالا است.

این گروه تاکید کرد: اقدام قاطع و همگانی از سوی کشورهای جی 20 می تواند از ریکاوری اقتصادی پشتیبانی کند. این گروه سه جبهه را برای سیاست گذاری معرفی کرد: قدرت دادن به مردم، کاهش نابرابری جنسیتی و حفظ سیاره زمین.

در بیانیه این گروه آمده است: در حالی که پاندمی نقشه تجارت جهان را تغییر داده است، بازگرداندن اقدامات محافظه کارانه و حمایت از بازار آزاد و همکاری نزدیک با سازمان تجارت جهانی ضروری است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 153
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران