سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 351737 تاریخ : 1397/04/12-11:33:43
,17,4,
کنفرانس وزرای آسیایی کاهش مخاطرات بلایا با حضور نمایندگان ایران آغاز شد

در اولان باتور مغولستان؛

کنفرانس وزرای آسیایی کاهش مخاطرات بلایا با حضور نمایندگان ایران آغاز شد

کنفرانس وزرای آسیایی کاهش مخاطرات بلایا با حضور نمایندگان کشورهای حوزه آسیا و اقیانوسیه در اولان باتور پایتخت مغولستان 12 تا 14 تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان برنامه و بودجه، نمایندگانی از مرکز امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه، سازمان نقشه‌برداری، مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به عنوان موسس و محل استقرار اپدیم در این نشست شرکت کرده‌اند.

دستور کار این اجلاس سه  روزه بحث و بررسی  در خصوص مخاطرات بلایای طبیعی منطقه خواهد بود و نمایندگان کشورهای عضو تجارب و دیدگاههای کشور خود را درخصوص این موضوع ارایه می‌کنند.

ایجاد تاب‌آوری در برابر بلایا با گام شکل‌گیری آهسته، پیامدهای آن برای همکاری‌های منطقه‌ای و بسط شبکه و اشتراک‌گذاری دانش به شکل غیررسمی در چهارچوب اپدیم از جمله  محورهای نشست‌های جانبی این کنفرانس خواهد بود.

علاوه بر این، در سلسله نشستهای فنی و تخصصی، مرکز اطلاعات بلایا (اپدیم ) دستاوردها و چشم‌اندازهای خود را در زمینه درک مخاطرات، سرمایه‌گذاری در حوزه کاهش مخاطرات بلایا، نظارت بر چهارچوب سندای و انسجام تشریح خواهد کرد.

همچنین، کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه با توجه به ارتباط موضوعی نزدیک میان اهداف و نتایج مورد انتظار از کنفرانس وزرای آسیایی و کارکرد و نقش برجسته مرکز اپدیم در حوزه گسترش دانش مرتبط با مدیریت اطلاعات بلایا خواستار گفت و گوی اختصاصی درباره ظرفیت همکاری میان سازمان برنامه و بودجه جمهوری اسلامی و اپدیم شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 231
تاریخ رو چک نکن؛ چک رو نقد کن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه