تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311552 تاریخ : 1396/09/27-16:30:08
,1,
کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری است

کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری است

معاون بازرسی بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب شرق استان تهران گفت: کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری یک سازمان محسوب می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، محسن منشوری  معاون بازرسی بانک  در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت استان با اشاره به برگزاری مجمع و پیش نیازهای آن اظهار داشت: سلامت اداری دلیلی بر عدم نظارت نخواهد بود لذا تیم نظارتی همچون گذشته بازرسی منظم و برنامه ریزی شده را خواهند داشت چرا که کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری یک سازمان محسوب می شود.

وی افزود: تحقق سیاست های اصلی و کلان بانک شناخت دقیق از موضوع، محیط بازرسی، قوانین و مقررات ناظر و حاکم بر آن از مهمترین شاخصه های بازرسی کار آمد و موثر است که باید مورد توجه جدی همه مدیران و کارکنان باشد.

منشوری با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی با رویکرد تولید و اشتغال، اظهار داشت: تحقق این امر مهم نشان از یک نوع جهاد اقتصادی است که بخش اعظم آن بر عهده نظام بانکی می باشد بنابراین باید با مدیریت صحیح منابع و ترسیم رابطه موثر با بخش های مختلف اقتصادی در کنار همکاری و تلاش کارکنان، عملکرد بانک در استان با رشد بیشتری همراه شود و از این طریق خدمات مطلوب تری به مشتریان ارائه گردد.

در ادامه، علی رضا چراغی  رئیس اداره امور شعب شرق استان تهران - نیز گزارش جامعی از وضعیت استان در سال 96 ارائه کرد. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران