در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520258 تاریخ : 1399/07/06-16:42:24
,1,22,
کمک به رونق تولید و رشد اقتصادی با روان سازی امور میسر می شود

مدیرعامل بانک سینا در دیدار با کارکنان شعب استان همدان:

کمک به رونق تولید و رشد اقتصادی با روان سازی امور میسر می شود

مدیرعامل بانک سینا در بازدید از شعب استان همدان با اشاره به ظرفیت های این استان گفت: همکاران با ارائه بهینه خدمات بانکی و تکیه بر موضوع روان سازی امور می توانند در رونق تولید و رشد و توسعه اقتصادی استان نقش ویژه داشته باشند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی با تاکید بر اینکه اعطای تسهیلات سالم با رعایت بهداشت اعتباری می تواند سودآوری شعب را به دنبال داشته باشد، خاطرنشان کرد: استان همدان در بخش های کشاورزی، بوم گردی، صنعت و معدن، سرمایه گذاری، صادرات و صنایع دستی دارای جایگاه بسیار خوبی در کشور است و بانک سینا هم محصولات و ظرفیت های بسیار خوب و متنوعی را فراهم نموده که با معرفی بهینه این محصولات و خدمات به ویژه در حوزه اعتباری، می توان، ضمن کمک به توسعه این استان، زمینه ساز سودآوری بیش از پیش شعب و بهبود موقعیت بانک شد.
وی اظهار داشت: بر اساس بررسی های صورت گرفته، برای افزایش نقش همکاران در جهت توسعه بانک، اختیارات شعب در تخصیص منابع افزایش یافته که همکاران باید به نحو مطلوب از این ظرفیت استفاده کنند تا نتایج و برنامه های پیش بینی شده در این بخش، محقق گردد.
مدیرعامل بانک سینا در تشریح نحوه اقدام شعب برای بهبود شاخص های عملکردی تصریح کرد: بهتر آن است که شعب در شش ماهه اول سال، تخصیص منابع را با جدیت دنبال کنند چرا که این موضوع می تواند سود را در همان سال نصیب شعبه نماید. در 6 ماهه دوم هم شعب می بایست عزم خود را جزم نمایند تا به موقعیت مناسبی از لحاظ جذب منابع، پیگیری و وصول مطالبات غیرجاری و فروش املاک تملکی و مازاد، برسند.
دکتر ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر شعب، موقعیت و ظرفیت منطقه جغرافیایی خود را به خوبی شناسایی کنند، با برنامه ریزی هدفمند و موثر می توانند نسبت به جذب مشتریان بالقوه آن منطقه موفق عمل کنند. بازاریابی خصوصاً بازاریابی مشتریان حقوقی می تواند در کاهش قیمت تمام شده پول بسیار تاثیرگذار باشد و نهایتا آثار مطلوبی را برای بانک در برخواهد داشت.
گفتنی است مدیرعامل بانک سینا و هیات همراه، در سفری دو روزه به استان همدان از شعب این بانک در استان بازدید به عمل آوردند. در این سفر که معاون شعب و مناطق و مدیران حراست و بازرسی و منطقه کرمانشاه همدان و ایلام حضور داشتند، شعب نهاوند، ملایر، بوعلی، شریعتی و شهدای همدان مورد بازدید قرار گرفتند. در این بازدیدها با همکاران دیدار و گفتگو صورت گرفت و دستورات لازم در راستای رفع مشکلات و موانع کاری شعب از سوی مدیرعامل بانک سینا صادر شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران