در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511931 تاریخ : 1399/02/11-11:25:59
,5,4,
کمک آمریکا به شرکت های نفتی در ازای سهام آنها صورت می گیرد

واشنگتن پست:

کمک آمریکا به شرکت های نفتی در ازای سهام آنها صورت می گیرد

مقامات آمریکا اقدامات حمایتی گوناگونی را برای کمک مالی به شرکت های آمریکایی آسیب دیده از سقوط تاریخی قیمت های نفت، در ازای دریافت بخشی از سهام آنها ارائه خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اسپوتنیک، در حالی که با سقوط تاریخی قیمت های نفت شرکت های انرژی آمریکا در وضعیت بدی به سر می برند واشنگتن پست گزارش داد که مقامات آمریکا اقدامات حمایتی گوناگونی را برای کمک مالی به این شرکت ها در ازای دریافت بخشی از سهام آنها ارائه خواهند کرد.

به ویژه دولت در حال مذاکره با متخصصان برای اعمال تعرفه بیشتر بر واردات نفت خام است.

جان کیلداف از اگین کپیتال، می گوید یکی از مقامات ارشد وزارت انرژی در تماس با او گفته است: صنعت نفت خیلی زحمت کشیده است تا آمریکا را به جایگاه حکمرانی انرژی جهان برساند. من معتقدم ما نمی خواهیم این جایگاه را از دست بدهیم و باید هرقدر هم که دیوانه وار به نظر برسد، به این شرکت ها کمک کنیم.

از سوی دیگر گزارشات خبرگزاری های امریکایی نشان می دهند که وضعیت سقوط سنگین قیمت ها نفت، عرضه مازاد و نبود ظرفیت ذخیره سازی با اخباری از اینکه 20 نفتکش عربستان سعودی در حال حاضر در راه آمریکا هستند پیچیده تر خواهد شد.

واشنگتن پست در گزارش خود نوشت: رئیس جمهور ترامپ تلاش های دیپلماتیک خود را افزایش خواهد داد تا اطمینان حاصل کند تعدادی از این نفتکش ها به عربستان باز خواهند گشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران