تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518125 تاریخ : 1399/05/29-09:29:21
,17,
کشور، نیازمند سرمایه گذاری های بزرگ

زرندی:

کشور، نیازمند سرمایه گذاری های بزرگ

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سرمایه گذاری های بزرگ برای کشور باید شکل بگیرد و در این راستا صاحبان برند برای این موضوع پیشقدم شوند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سعید زرندی در جلسه با تعدادی از فعالان بزرگ صنایع غذایی کشور، گفت: صنایع بزرگ می توانند محرک صنایع کوچک باشند و در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم.

وی افزود: باید به دنبال شکل گیری سرمایه گذاری های واحدهای با سرمایه بیش از یک میلیارد دلاری باشیم.

زرندی تصریح کرد: افراد خوش نام و خوش سابقه اگر وارد این میدان شوند، می توان سرمایه های مردمی را هم به کمک گرفت و این سرمایه گذاری ها را شکل داد.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: نقدینگی بالایی در جامعه وجود دارد، لذا باید با بهره گیری از بازار سرمایه، سرمایه گذاری های جدید تعریف شود که بخشی از آن را صاحبان صنایع بزرگ متقبل شوند و بخشی از آن را از بازار سرمایه و سرمایه های مردمی جذب کرد.

زرندی گفت: رونق در بورس وقتی برای تولید مفید خواهد بود که بتوان آن را در این مسیر قرار داد وگر نه به صرف افزایش شاخص های سهام، اتفاقی برای تولید نخواهد افتاد.

معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: خوشبختانه نگاه خوبی در مدیران بازار سرمایه نسبت به طرح سرمایه گذاری های جدید در تولید با استفاده از ابزارهای نوین مالی وجود دارد و اعلام آمادگی خوبی از طرف بورس اعلام شده که امیدواریم با تسهیل اقدامات اجرایی، این مهم برای کشور اتفاق بیفتد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 150
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران