تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311810 تاریخ : 1396/09/30-10:21:31
,17,
کشف3 کیلو شیشه از دور پاهای یک مسافر توسط ماموران گمرک

کشف3 کیلو شیشه از دور پاهای یک مسافر توسط ماموران گمرک

ماموران گمرک در عملیات جدید مبارزه با مواد مخدر از دور پاهای یک مسافر ورودی 3 کیلو گرم ماده مخدر شیشه از نوع کریستال کشف کردند .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی گمرک، اموران گمرک دوغارون در بازرسی از مسافران ورودی به اطلاعات یک تبعه خارجی مشکوک و برای بازرسی های بیشتر مسافر ورودی را به بخش ویژه کنترلی هدایت می کنند .

در بازرسی از این مسافر به کمک دستگاه های کنترلی ماموران گمرک متوجه می شوند که در پاهای این مسافر اشیاء خاصی جاسازی شده است .

این مسافر ابتدا منکر هر گونه جاسازی مواد مخدر می شود و ادعا می کند که به دلیل سرما از جوراب ویژه ای برای گرم کردن پاهای خود استفاده کرده است اما در بازرسی کامل بدنی ، ماموران گمرک موفق به کشف حدود 3 کیلو گرم ماده مخدر از نوع شیشه در پاهای این مسافر می شوند .

این مسافر ماده مخدر شیشه را به طرزی عجیب و با شگرد خاصی در دور پاهای خود پیچیده بود و قصد داشت با این ترفند وارد کشور کند که با هوشیاری ماموران گمرک دوغارون کشف و فرد یاد شده تحویل مراجع قضایی می شود .

ماموران گمرک ایران از ابتدای سالجاری تاکنون موفق به کشف بیش از 50 تن انواع مواد مخدر سنتی ، صنعتی و پیش ساز مواد مخدر شده اند و گمرک ایران رتبه نخست دنیا را در کشف انواع کالاهای قاچاق بر اساس ارزیابی سازمان جهانی گمرک طی سال 2017 کسب کرده است .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران