در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518978 تاریخ : 1399/06/16-10:26:28
,5,
کشف 35 کیلو حشیش در تهران/ 3 فروشنده مواد دستگیر شدند

سرهنگ حسنوند اعلام کرد

کشف 35 کیلو حشیش در تهران/ 3 فروشنده مواد دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران از دستگیری 3 سوداگر مرگ خبر داد گفت: از مخفیگاه متهمان 35 کیلو و 500 گرم حشیش کشف شد.

به گزارش بانک و صنعت، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از مأموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: مأموران در بررسی مقدماتی دریافتند متهم از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر است که خانه خود را تبدیل به دپو و نگهداری مواد مخدر کرده و پس از خرید مواد مخدر از قاچاقچیان حرفه ای در مرزهای شرقی کشور به این مکان انتقال و با همکاری تعدادی از همدستانش آن را بسته بندی و توزیع می کند.

وی ادامه داد: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده اطلاعاتی که مأموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: مأموران به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن دستگیری هر 3 متهم در جستجوی خانگی، موفق به کشف 35 کیلو و 500 گرم حشیش شدند؛ متهمان پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران