صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520543 تاریخ : 1399/07/10-13:23:06
,10028,10034,
کشف 20 دستگاه لپ تاپ قاچاق در تهران

کشف 20 دستگاه لپ تاپ قاچاق در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران، از کشف 20 دستگاه لپ تاپ قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی گفت: خبری مبنی بر تهیه و دپوی تعدادی دستگاه لپ تاپ توسط متصدی مغازه ای در حوالی خیابان ولی عصر (عج) دریافت شد و بلافاصله تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی افزود: هویت مالک مغازه شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل مغازه اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران تصریح کرد: با اخذ دستور قضائی مراقبت های ویژه از محل مغازه آغاز و کارآگاهان موفق شدند مالک مغازه را دستگیر و در بازرسی های از داخل مغازه 20 دستگاه لپ تاپ قاچاق فاقد بارنامه و فاکتور و مجوزهای گمرکی کشف کردند.

کارآگاه گودرزی با بیان اینکه کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورده کرده اند.

وی گفت: قاچاق از تهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است و نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران