تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311682 تاریخ : 1396/09/29-09:47:55
,17,
کشف قرص ترامادول از زیره کفش زنانه توسط ماموران گمرک

کشف قرص ترامادول از زیره کفش زنانه توسط ماموران گمرک

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه قرص ترامادل که به صورت ماهرانه ای در زیره کفش زنانه جاسازی شده بود کشف شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی گمرک، خلیل حیدری  از کشف قرص ترامادل  توسط گمرک کرمانشاه خبر داد و گفت: با هوشیاری کارکنان  گمرک امانات پستی کرمانشاه  ترامادل که به صورت ماهرانه ای در زیره کفش زنانه جاسازی شده بود کشف شد.

 وی افزود : کارکنان گمرک امانات پستی کرمانشاه با هوشیاری تمام به فردی که با مراجعه به گمرک امانات پستی قصد ارسال بسته ای حاوی کفش زنانه به خارج از کشور را داشت، مشکوک شدند.

 مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران گمرک حین ارزیابی بسته ای محتوی البسه و کفش زنانه،   به کفش های زنانه، مشکوک شده که پس از بررسی دقیق تر متوجه قرص های ترامادول در زیره  آن شدند.

 وی ادامه داد: مأموران گمرک پس از کشف این مواد با تشکیل صورتجلسه قاچاق، کالای مکشوفه را برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح تحویل دادند.

 بر اساس تازه ترین گزارش دفتر اطلاعات منطقه ای سازمان جهانی گمرک (RILO) در سال 2017 ،  گمرک ایران در مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر رتبه اول دنیا را کسب کرده است .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 218
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران