در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512831 تاریخ : 1399/02/24-16:48:09
,17,4,
کسری بودجه آمریکا به رکورد تاریخی 738 میلیارد دلار رسید

در ماه آوریل

کسری بودجه آمریکا به رکورد تاریخی 738 میلیارد دلار رسید

دولت آمریکا گزارش داد که تحت تاثیر پاندمی کرونا، در ماه آوریل با انفجار هزینه های جاری دولت و افت شدید درآمدهای آن، کسری بودجه رکورد ماهانه زده و به 738 میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز، دولت آمریکا گزارش داد که تحت تأثیر پاندمی کرونا، در ماه آوریل (فروردین-اردیبهشت) با انفجار هزینه های جاری دولت و افت شدید درآمدهای آن کسری بودجه رکورد زده و به 738 میلیارد دلار رسیده است.

وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد کسری بودجه ماه گذشته اولین شاخص مهمی است که حجم عظیم هزینه کردهای دولت برای کاهش تأثیرات مخرب پاندمی کرونا را نشان می دهد.

کنگره آمریکا در 27 مارس یک بسته نجات 2.3 تریلیون دلاری را برای مقابله با تأثیرات اقتصادی ویروس کرونا به تصویب رساند و پس از آن به این بسته اضافه کرد و آن را تا 3 تریلیون دلار افزایش داد.

به این ترتیب کل کسری بودجه دولت تا پایان آوریل به 1.48 تریلیون دلار رسید در حالی در بازه مشابه سال قبل 531 میلیارد دلار شده بود.

در ماه آوریل کل درآمدهای دولت 242 میلیارد دلار شد که 55 درصد نسبت به سال گذشته سقوط داشت. کل هزینه های دولت هم با 161 درصد افزایش به 980 میلیارد دلار رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران