تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311659 تاریخ : 1396/09/28-14:06:30
,5,
کسب گواهینامه 5 ستاره تعالی از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا توسط پتروشیمی بندر امام

کسب گواهینامه 5 ستاره تعالی از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا توسط پتروشیمی بندر امام

شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام موفق به کسب گواهینامه 5 ستاره تعالی سازمانی در مقیاس سازمان های بزرگ از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM ) گردید .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بنیاد مدیریت کیفیت اروپا ( European Foundation For Quality Management ) که با نام اختصاری ( EFQM ) در دنیا شناخته می شود ، بر اساس 8 اصل بنیادی نتیجه گرایی ، مشتری مداری ، رهبری و ثبات در مقاصد ، توسعه و مشارکت کارکنان ، یادگیری ، نوآوری و بهبود ، توسعه شرکت ها ومسئولیت اجتماعی شرکت استوار است .

برای دست یابی به این موفقیت 10 کار گروه تخصصی تعالی سازمانی بطور مستمر در حوزه های فوق الذکر فعالیت نموده اند و با استفاده از روش پرفرما ، خود ارزیابی های متعددی در کلید تخصصی صورت گرفته است .
پتروشیمی بندر امام بیش از 25 گواهینامه ، تندیس و تقدیر نامه ملی و بین المللی از مراجع داخلی و خارجی کسب کرده است که عمدتا” در زمینه بهبود کیفیت ، رعایت محیط زیست ، بهره وری ، بهبود تولید ، مدیریت و مصرف بهینه انرژی بوده است .
پیش از این پتروشیمی بندر امام در سال 1388 نیز موفق به کسب گواهینامه 5 ستاره تعالی در مقیاس سازمان های بزرگ از بنیاد مدیریت کیفیت (EFQM ) اروپا بعنوان نخستین شرکت ایرانی شده بود .
شایان ذکر است که پتروشیمی بندر امام بعنوان بزرگترین تولید کننده محصولات پتروشیمیایی در ایران با عرضه و صادرات 30 نوع فرآورده به بازارهای داخلی و خارجی نقش بسزایی را در اقتصاد ملی کشور برعهده دارد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران