جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519248 تاریخ : 1399/06/19-16:44:47
,10025,
کسب رتبه یک توانگری بیمه نوین برای چهارمین سال متوالی

کسب رتبه یک توانگری بیمه نوین برای چهارمین سال متوالی

طبق اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه نوین برای چهارمین سال پیاپی، رتبه یک توانگری مالی را کسب کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، با توجه به پیاده سازی مدیریت صحیح ریسک و عملیات بیمه گری مناسب، نسبت توانگری مالی این شرکت 114 درصد و در سطح یک توسط بیمه مرکزی ج.ا.ایران تایید شده است.

بر اساس این گزارش، شرکت های بیمه در اجرای مقررات مصوب شورای عالی بیمه (آیین نامه شماره 69) موظفند توانگری مالی خود را پس از حسابرسی صورت های مالی سالانه، محاسبه و همراه اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی به بیمه مرکزی ارسال کنند. بیمه مرکزی سپس این گزارش را بررسی و نظر خود را درباره توانگری مالی اعلام می کند. شرکت هایی که در سطح «یک» توانگری قرار دارند، از توانایی کافی برای ایفای تعهدات خود در مقابل بیمه گذاران و صاحبان حقوق آنها برخوردارند.

بیمه نوین همواره تلاش داشته است تا با حفظ رتبه یک توانگری مالی خود از سال 96 به طور مستمر در کنار دستاوردهایی همچون رشد مناسب پرتفوی و ارتقای سهم این شرکت در بازارهای مالی، توانمندی های خود را در ایفای تعهدات، پرداخت به موقع و سریع خسارت، ارائه خدمات و محصولات نوین بیمه ای و تقویت شبکه فروش ارتقا بخشد.

گفتنی است توانگری مالی شرکت های بیمه ای در ایران دارای 5 سطح است که توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین و اعلام می شود و سطح یک توانگری مالی عالی ترین سطح محسوب می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران