در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516080 تاریخ : 1399/04/26-11:09:28
,5,
کرونا پمپ بنزین ها را دوباره خلوت کرد

کرونا پمپ بنزین ها را دوباره خلوت کرد

رییس انجمن شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی گفت: همزمان با افزایش تعداد مبتلایان کرونا و فوتی های ناشی از آن، در یک هفته گذشته، مراجعه به پمپ بنزین ها کمتر و جایگاه های سوخت خلوت تر شده اند.

به گزارش بانک و صنعت، ناصر رئیسی فرد با اشاره به اینکه همچنان پروتکل های بهداشتی در جایگاه های سوخت برای مقابله با کرونا اجرا می شود، افزود: در مقایسه با هفته های گذشته مراجعه به پمپ بنزین ها با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های آن کمتر شده و تقریبا جایگاه ها خلوت تر است.

وی در مورد احتمال کاهش مصرف بنزین همانند اسفند و فروردین ماه، گفت: این موضوع به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا بستگی دارد که محدودیت ها را تا چه حد افزایش خواهد داد.

رئیسی فرد با بیان اینکه مصرف بنزین همچنان با عدد 85 میلیون لیتر در روز بهمن ماه فاصله دارد، افزود: بعد از شیوع کرونا مصرف بنزین در بهترین حالت به 70 میلیون لیتر در روز رسید که نشان می دهد مصرف بنزین 20 درصد کمتر شده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی کامل در پمپ بنزین ها اجرا می شود، گفت: کارکنان جایگاه های سوخت از ماسک و دستکش استفاده می کنند و برای استفاده مشتریان نیز دستکش یکبار مصرف و یا کیسه فریزر بر روی پمپ ها قرار داده شده است.

رییس انجمن شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی توضیح داد: ضدعفونی کردن نازل ها و مکان های عمومی در پمپ بنزین ها نیز دوره ای و مرتب اجرا می شود.
وی تاکید کرد: براساس رده بندی جدید اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، پمپ بنزین ها به عنوان مکان های کم خطر معرفی شده اند.

رئیسی فرد گفت: با توجه به هزینه های چند برابری اما کارمزد فروش همچنان سه درصد از قیمت فرآورده است و این موضوع باعث شده تا جایگاه ها در مرز ورشکستگی و تعطیلی قرار بگیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران