در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518437 تاریخ : 1399/06/05-11:19:57
,10025,
کرونا پلاس سرمد رونمایی شد؛ بیمه کرونا با پوشش غرامت روزانه بستری

کرونا پلاس سرمد رونمایی شد؛ بیمه کرونا با پوشش غرامت روزانه بستری

بیمه سرمد، پوشش های بیمه نامه کرونا را تکمیل کرد و حالا شما با دریافت «بیمه کرونای سرمد» تحت پوشش غرامت روزنامه بستری هم قرار می گیرید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت که با رویکرد مسئولیت اجتماعی، در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدام به طراحی و ارائه بیمه کرونا کرده بود و به عنوان اولین شرکت بیمه، مجوز فروش بیمه کرونا را از بیمه مرکزی دریافت کرده بود، حالا با موج دوم شیوع کرونا و افزایش نگرانی های مردم، «بیمه کرونا پلاس سرمد» را رونمایی کرد.
«بیمه کرونای سرمد» کامل تر از گذشته شده و پوشش غرامت روزنامه بستری هم به پوشش های آن اضافه شده است. بیمه سرمد با «بیمه کرونا پلاس» هم خیال بیمه شدگان را بابت هزینه های پزشکی و بیمارستانی راحت کرده و هم به فکر روزهای بستری و بیکاری شان بوده است.

برای خرید «بیمه کرونا پلاس سرمد» از خانه خارج نشوید. در خانه بمانید و با استفاده از وب اپلیکیشن سرمد، این بیمه نامه را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده تان خریداری کنید و تحت پوشش «بیمه کرونا پلاس سرمد» قرار بگیرید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران