جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518581 تاریخ : 1399/06/09-13:11:39
,17,4,
کرونا بیش از 1 تریلیون دلار به توریسم جهانی ضرر می زند

سازمان ملل:

کرونا بیش از 1 تریلیون دلار به توریسم جهانی ضرر می زند

سازمان ملل در گزارش جدیدی که در مورد تاثیر ویرانگر بحران کووید19 بر توریسم جهان منتشر کرده است هشدار داد که 1.2 تریلیون دلار خسارت به این بخش وارد می شود و 120 میلیون شغل از دست می رود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، سازمان ملل گزارش جدیدی در مورد تأثیر ویرانگر بحران کووید 19 بر توریسم جهان منتشر کرد.

در این گزارش هشدار داده شده است که 1.2 تریلیون دلار خسارت به این بخش وارد خواهد آمد و 120 میلیون نفر از شاغلین این بخش شغل خود را از دست خواهند داد.

سازمان ملل متحد در گزارش جدید خود پیش بینی کرده است که در سال 2020 تعداد گردشگران بین المللی نسبت به سال گذشته 58 تا 78 درصد افت خواهد کرد.

طبق داده های ارائه شده در این گزارش با وارد آمدن این شوک ناگهانی به صنعت توریسم جهان، که بخش عمده درآمد برخی از کشورها را به عهده دارد، بین 850 میلیون تا 1.1 میلیارد نفر از گردشگران بین المللی جهان کاسته خواهد شد.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: در 5 ماه اول امسال تعداد توریست های بین المللی به کمتر از نصف کاهش یافته و 320 میلیارد دلار از صادرات به واسطه توریسم از دست رفته است.

او ادامه داد: ضرری که تا کنون به این بخش وارد شده بیش از سه برابر ضرری است که در کل بحران اقتصادی 2009 به صنعت توریسم وارد آمده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران