صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518756 تاریخ : 1399/06/12-10:10:55
,11,
کاهش 6.5 درصدی تردد در محورهای برون شهری

کاهش 6.5 درصدی تردد در محورهای برون شهری

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور با اعلام ترافیک روان در جاده های شمالی، از کاهش 6.5 درصدی سفرهای برون شهری در شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 232 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 6.5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد، همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 14.5 درصد، اوج تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که مسافران با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد. همچنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و همچنین ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران محدوده نسیم شهر حکایت دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران