جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517411 تاریخ : 1399/05/15-17:00:21
,6,
کاهش 48 درصدی زیان سایپا در سه ماه نخست امسال

کاهش 48 درصدی زیان سایپا در سه ماه نخست امسال

سایپا به عنوان یکی از دو خودروساز بزرگ کشور با انتشار صورت های مالی سه ماهه خود از کاهش 48 درصدی، حدود نیمی از زیان شرکت به نسبت دوره مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سایپا، این شرکت در سه ماهه نخست پارسال زیان 794 میلیارد تومانی ثبت کرده بود که در سه ماهه ابتدایی امسال با کاهش 48 درصدی به 411 میلیارد تومان رسید.

دستیابی سایپا به 115 میلیارد تومان سود ناخالص در این گزارش تصریح شده که با توجه به افزایش تیراژ تولید، افزایش اخیر محصولات آن و همچنین کاهش تعهدات سال های قبل انتظار می رود روند رو به بهبودی داشته باشد و فروش مقداری شرکت نیز در این مدت رشد 48 درصدی را ثبت کرد.

به گزارش ایرنا، بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید 117 هزار و 818 دستگاه خودرو در گروه خودروسازی سایپا از ابتدای امسال تا پایان تیرماه است و در آن تولید 14 دستگاه تیبای صادراتی نیز ثبت شده است.

چهار ماهه امسال 58 هزار و 887 دستگاه خودرو در خانواده پراید، 58 هزار و 894 دستگاه خانواده تیبا، 10 دستگاه سراتو و 13 دستگاه آریو در این گروه خودروسازی تولید شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران