در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522788 تاریخ : 1399/09/05-13:55:13
,11,
کاهش 45 درصدی تردد در جاده های کشور در محدودیت های کرونایی

کاهش 45 درصدی تردد در جاده های کشور در محدودیت های کرونایی

وزیر راه و شهرسازی گفت: کار اجرایی راه آهن خواف - هرات به اتمام رسیده است و تا پایان همین ماه با حضور مقامات عالی رتبه دو کشور این خط ریلی را افتتاح خواهیم کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی پیش از ظهر امروز 5 آذر در حاشیه جلسه دولت و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: 45 درصد کاهش تردد در جاده های کشور داشتیم و امیدواریم با همکاری وسیع مردم زنجیره انتقال بیماری شکسته شود.

اسلامی با اشاره به خط ریلی خواف-هرات، گفت: کشور های محصور در خشکی بویژه افغانستان به شدت دنبال این بودند و هستند که به آب های آزاد دسترسی داشته باشند که با توافق های چند جانبه گسترش فرصت های ترانزیتی را دنبال می کنیم. کار اجرایی راه آهن خواف - هرات به اتمام رسیده است و تا پایان همین ماه با حضور مقامات عالی رتبه دو کشور این خط ریلی را افتتاح خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل های بهداشتی به صورت 100 درصدی در پرواز های هوایی انجام می شود، گفت: یک صندلی خالی در تمام پرواز ها در کنار هر نفر است ضمن اینکه کل سیستم حمل و نقل عمومی هوایی، ریلی و جاده ای به سامانه وزارت بهداشت متصل شده است و کسانی که نتیجه تست کرونای آن ها مثبت است، از پذیرش شان جلوگیری می شود و در چند روز گذشته حدود 700 نفر شناسایی شدند و از استفاده آن ها از وسایل حمل و نقل جلوگیری شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران